czwartek, 18 kwietnia

Jak dobrać kolor ubioru do swojej karnacji?

Jeśli masz ciepły odcień skóry, dołącz do takich osób jak popularne celebrytki amerykańskiego pochodzenia. Dobrym przykładem mogą być siostry Kardashian. Dla Ciebie najlepsze kolory są bogatym odbiciem natury. Po ciepłej stronie koła kolorów powinnaś zmienić kolor na czerwony, brzoskwiniowy, koralowy, pomarańczowy, bursztynowy, złoty. Powinnaś również wyglądać świetnie, kiedy nosisz „cieplejsze” wersje chłodnych kolorów, takie jak oliwka, mech, orchidea i fioletowo-czerwona. Najlepsze dla Ciebie produkty neutralne to cappuccino, krem ​​i szary grzybowy. Unikaj chłodnych kolorów, takich jak lodowaty błękit lub odcienie klejnotów, takie jak szafir lub ametyst, ponieważ mogą one zmyć cię i sprawić, że skóra będzie szara.

Jeśli masz ciemniejszą skórę, a twoje ulubione gwiazdy to Cate Blanchett i Lupita Nyong’o. Twoje najlepsze kolory znajdują się na chłodnym końcu spektrum i są inspirowane zarówno głębinami oceanu, jak i głębią zimy. Jasne błękity, szmaragdy i głębokie fiolety będą wyglądać świetnie, a także mroźne odcienie lawendy, lodowego błękitu lub różu. Po ciepłej stronie możesz zmienić kolor na rubinowy, jasnoróżowy lub bardzo bladożółty. Za pomocą neutralnych kolorów możesz kołysać chłodną szarość, jaskrawą biel i granat. Staraj się unikać pomarańczy, czerwieni pomidorowej i mocnych żółci, które mogą całkowicie zderzać się ze skórą.

Twoja neutralna kolorystyka stawia Cię w ekskluzywnym klubie z Julianne Moore, Angeliną Jolie, Julią Roberts i Kerry Washington. Jako neutralne możesz nosić wszystko na kole kolorów, jednak zazwyczaj najlepiej jest wybrać miękkie lub wyciszone wersje kolorów zamiast jaśniejszych. Wybierz kolory, takie jak zgaszony róż, jasnozielony, jasnożółty lub niebieski lagunowy. Aby uzyskać neutralne kolory, wybierz biel, kawę, szarości średniego zasięgu i czerń. Przesycone kolory, takie jak elektryczny błękit i magenta, mogą przytłoczyć twój neutralny odcień skóry, ale jest jeden wielki wyjątek: nigdy nie bój się nosić jasnej, prawdziwej czerwieni, dzięki której będziesz wyglądać niesamowicie.

Istnieje garść kolorów, które będą wyglądać świetnie na każdym odcieniu skóry, ponieważ zapewniają idealną równowagę ciepła i chłodu, które nie będą się zderzać ze skórą. Czysta biel pasuje do każdej skóry. Jeśli okaże się, że białe ubranie nie wygląda na tobie dobrze, spójrz na nie w naturalnym świetle i upewnij się, że nie ma chłodnych lub ciepłych odcieni, które nie byłyby tak oczywiste na stojaku. Jasnoróżowy kolor rozjaśnia każdy odcień skóry i wydobywa naturalny blask Twojej twarzy. Turkusowy z idealną mieszanką niebieskiego i zielonego może być noszony przez każdego i jest świetnym letnim lub zimowym odcieniem. Jeśli chcesz przyciemnić, spróbuj bakłażana w kolorze fioletowym, który działa jak neutralny i akcentuje twoją skórę, nie przytłaczając jej.

Przed przetestowaniem odcieni skóry upewnij się, że korzystasz z naturalnego światła, ponieważ sztuczne światło może zmieniać wygląd skóry w zależności od niewielkiego przesunięcia koloru spowodowanego przez różne rodzaje żarówek. Po zastosowaniu powyższych porad żadna moda i związane z nią trendy nie będą ci w przyszłości straszne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *